Exkluzivní dovolená na jachtě

Exkluzivní rodinná dovolená

Cena:25000,-

Exkluzivní dovolená na lodi s luxusním servisem

Exkluzivní dovolená na jachtě rozhodně neznamená nepohodlí. Na vaše přání jsme pro vás připravili all inclusive plavbu s maximálním servisem. Jachta kapitánem bude vybrána a připravena tak, aby byla pro takovou mořskou plavbu ideální. Tento program dovolené na moři je určen těm nejnáročnějším klientům, kterým připravíme luxusní dovolenou podle jejich představ. Pokud jste na exkluzivní  dovolenkovou plavbu vyrazili s dětmi, jistě oceníte služby chůvy. Ta pro ně připraví vzdělávací nebo herní program a zabaví je na potřebnou dobu. Vy si tak budete moci odpočinout, případně si s manželkou v soukromí užít romantiku moře či zátoky.

Raději byste kuchaře? Luxusní exkluzivní dovolená na moři má i kuchaře. Není problém zajistit poloviční či plnou penzi. Během plavby po moři si tak budete dopřávat vámi vybrané pokrmy, čerstvě připravené na palubě jachty. Na exkluzivní dovolené můžeme nakupovat dary moře od místních rybářů nebo mít čerstvý salát z místních přímořských zahrad a trhů.

Pokud požadujete doopravdy luxusní dovolenou na jachtě, toto je program právě pro vás. Vaši dovolenou u moře vám tak muže zpříjemnit kuchař, chůva či hosteska. Naším cílem je vaše maximální spokojenost a pohodlí na vaší dovolené. To znamená, že trasu plavby připravujeme dle vašich představ. Pokud se vám zalíbí na některém místě jako jsou pláže, vesničky, města, přístavy, program dovolené flexibilně přizpůsobíme.

 

Exkluzivní dovolená na jachtě je především o vás a vašich představách.

  • Animátor
  • Chůva
  • Instruktor (potápění, fotografování, fitness, surfing, freediving, jachting)
  • Hosteska
  • Kuchař
  • Fotograf
Scroll to Top